No edit summary |
|||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
[[File: | {| style="text-align:Center;" | ||
[[File: | |- | ||
| || A || B || C || D || E || F || G || H || I || J || K | |||
|- | |||
| 1 || [[File:a1.gif]] || [[File:b1.gif]] || [[File:c1.gif]] || [[File:d1.gif]] || [[File:e1.gif]] || [[File:f1.gif]] || [[File:g1.gif]] || [[File:h1.gif]] || [[File:i1.gif]] || [[File:j1.gif]] || [[File:k1.gif]] | |||
|- | |||
| 2 || [[File:a2.gif]] || [[File:b2.gif]] || [[File:c2.gif]] || [[File:d2.gif]] || [[File:e2.gif]] || [[File:f2.gif]] || [[File:g2.gif]] || [[File:h2.gif]] || [[File:i2.gif]] || [[File:j2.gif]] || [[File:k2.gif]] | |||
|- | |||
| 3 || [[File:a3.gif]] || [[File:b3.gif]] || [[File:c3.gif]] || [[File:d3.gif]] || [[File:e3.gif]] || [[File:f3.gif]] || [[File:g3.gif]] || [[File:h3.gif]] || [[File:i3.gif]] || [[File:j3.gif]] || [[File:k3.gif]] | |||
|- | |||
| 4 || [[File:a4.gif]] || [[File:b4.gif]] || [[File:c4.gif]] || [[File:d4.gif]] || [[File:e4.gif]] || [[File:f4.gif]] || [[File:g4.gif]] || [[File:h4.gif]] || [[File:i4.gif]] || [[File:j4.gif]] || [[File:k4.gif]] | |||
|- | |||
| 5 || [[File:a5.gif]] || [[File:b5.gif]] || [[File:c5.gif]] || [[File:d5.gif]] || [[File:e5.gif]] || [[File:f5.gif]] || [[File:g5.gif]] || [[File:h5.gif]] || [[File:i5.gif]] || [[File:j5.gif]] || [[File:k5.gif]] | |||
|- | |||
| 6 || [[File:a6.gif]] || [[File:b6.gif]] || [[File:c6.gif]] || [[File:d6.gif]] || [[File:e6.gif]] || [[File:f6.gif]] || [[File:g6.gif]] || [[File:h6.gif]] || [[File:i6.gif]] || [[File:j6.gif]] || [[File:k6.gif]] | |||
|- | |||
| 7 || [[File:a7.gif]] || [[File:b7.gif]] || [[File:c7.gif]] || [[File:d7.gif]] || [[File:e7.gif]] || [[File:f7.gif]] || [[File:g7.gif]] || [[File:h7.gif]] || [[File:i7.gif]] || [[File:j7.gif]] || [[File:k7.gif]] | |||
|- | |||
| 8 || [[File:a8.gif]] || [[File:b8.gif]] || [[File:c8.gif]] || [[File:d8.gif]] || [[File:e8.gif]] || [[File:f8.gif]] || [[File:g8.gif]] || [[File:h8.gif]] || [[File:i8.gif]] || [[File:j8.gif]] || [[File:k8.gif]] | |||
|- | |||
| 9 || [[File:a9.gif]] || [[File:b9.gif]] || [[File:c9.gif]] || [[File:d9.gif]] || [[File:e9.gif]] || [[File:f9.gif]] || [[File:g9.gif]] || [[File:h9.gif]] || [[File:i9.gif]] || [[File:j9.gif]] || [[File:k9.gif]] | |||
|- | |||
| 10 || [[File:a10.gif]] || [[File:b10.gif]] || [[File:c10.gif]] || [[File:d10.gif]] || [[File:e10.gif]] || [[File:f10.gif]] || [[File:g10.gif]] || [[File:h10.gif]] || [[File:i10.gif]] || [[File:j10.gif]] || [[File:k10.gif]] | |||
|- | |||
| 11 || [[File:a11.gif]] || [[File:b11.gif]] || [[File:c11.gif]] || [[File:d11.gif]] || [[File:e11.gif]] || [[File:f11.gif]] || [[File:g11.gif]] || [[File:h11.gif]] || [[File:i11.gif]] || [[File:j11.gif]] || [[File:k11.gif]] | |||
|- | |||
| 12 || [[File:a12.gif]] || [[File:b12.gif]] || [[File:c12.gif]] || [[File:d12.gif]] || [[File:e12.gif]] || [[File:f12.gif]] || [[File:g12.gif]] || [[File:h12.gif]] || [[File:i12.gif]] || [[File:j12.gif]] || [[File:k12.gif]] | |||
|- | |||
| 13 || [[File:a13.gif]] || [[File:b13.gif]] || [[File:c13.gif]] || [[File:d13.gif]] || [[File:e13.gif]] || [[File:f13.gif]] || [[File:g13.gif]] || [[File:h13.gif]] || [[File:i13.gif]] || [[File:j13.gif]] || [[File:k13.gif]] | |||
|- | |||
| 14 || [[File:a14.gif]] || [[File:b14.gif]] || [[File:c14.gif]] || [[File:d14.gif]] || [[File:e14.gif]] || [[File:f14.gif]] || [[File:g14.gif]] || [[File:h14.gif]] || [[File:i14.gif]] || [[File:j14.png]] || [[File:k14.gif]] | |||
|} |